Image maken van huidige client


Voordat je gaat starten met het maken van een image moet je als eerst inloggen als gebruikersnaam admin. Anders is het niet mogelijk om een image te maken.

Om een image te kunnen maken van de huidige machine moet je bij het hoofdmenu van Giplan op Systeem en daarna op de link image maken van huidige client klikken.  




Hierna krijg je het scherm die hierboven wordt afgebeeld. Bij imagenaam moet de naam ingevoerd worden waarin die bestandsnaam, de c partitie ingepakt wordt. Bij fabrikant moet de desbetreffende pc naam ingevoerd worden. Zoals wat er bij het voorbeeld staat CompaqDeskpro.
Als de twee velden juist zijn ingevoerd kunt u verder d.m.v. op verzenden te klikken.



Hierna krijg je dit scherm waar twee opties weergegeven wordt. Na het invoeren van de gegevens, imagenaam en fabrikant, moet de image van deze machine gemaakt worden onder die namen. Hiervoor moet er eerst geklikt worden op Maak Image.




Wanneer je op Maak Image geklikt hebt krijg je het scherm dat hierboven weergegeven wordt. Als optie moet de  bovenste gekozen worden. Dus:  Dit programma starten vanaf de huidige locatie. En als volgt op OK klikken.

Je krijgt als volgt een klein zwart scherm waarin te zien is waarmee de script bezig is.(zie hieronder als voorbeeld).



Wanneer het afgelopen is dan zul je boven in het scherm “Beëindigd” zien staan.